موج
کدخبر : ۳۳۶۲۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336214

استاندار اصفهان اعلام کرد:

استاندار اصفهان از اجباری شدن زدن ماسک از ۱۵ تیر ماه با شیوع گسترده کرونا در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: مردم باید در همه اماکن عمومی از جمله مترو، اتوبوس‌ها و حتی ادارات از ماسک استفاده کنند.

وی بیان داشت: با شیوع گسترده کرونا استان اصفهان در وضعیت هشدار کرونایی قرار دارد و اگر مردم رعایت نکنند برخی محدودیت‌ها بر می‌گردد.

مقام ارشد استان افزود: اگر ادارات، بانک‌ها و مراکز عمومی و دولتی نسبت به رعایت بهداشت اهتمام نداشته باشند با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه مردم باید تمهیدات زندگی با کرونا را در دستور کار خود قرار دهند افزود: با نگاه به امار نگران کننده مبتلایان به کرونا در می‌یابیم باید بیش از گذشته مراقب باشیم.

عباس رضایی گفت: باید اقداماتی انجام دهیم که به شرایط و محدودیت‌های اسفندماه و فروردین‌ماه گذشته برنگردیم، ولی متاسفانه هنوز کرونا را جدی نگرفته اند.

وی افزود: برخورد با اصنافی، چون باغ تالارها، تالارها، رستوران‌ها، فست‌فود‌ها و امثال آن در صورت رعایت نکردن موازین بهداشتی بدون مماشات، جدی و قاطعانه خواهد بود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه حفظ جان انسان‌ها و سلامت مردم خط قرمز مدیریت استان است، گفت: برخورد با اصنافی، چون باغ تالارها، تالارها، رستوران‌ها، فست‌فود‌ها و امثال آن در صورت رعایت نکردن موازین بهداشتی بدون مماشات، جدی و قاطعانه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها