موج
کدخبر : ۳۳۶۱۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336154

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی؛

نماینده مردم تفت و میبد گفت: با تلاش و برنامه ریزی می شود ۵۰ درصد سند تحول آموزش و پرورش را به صورت حداقلی تا انتهای سال جاری در استان یزد پیاده کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید جلیل میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد با حضور استاندار یزد و مدیران اجرایی استان، با اشاره به برخی از جزئیات سند تحول آموزش و پرورش، اظهار داشت: اگر رهبری انقلاب در مورد سند ۲۰۳۰ ورود نمی کردند، قطعنا درصد زیادی از این سند اجرایی می شد، در حالی که همین همت و تلاش برای اجرایی شدن سند تحول آموزش و پرورش پای کار نمی آید.

وی افزود: اگر فرض را بر این بگذاریم که هیچ نهاد و ارگانی در اجرایی کردن این سند پای کار آموزش و پرورش نیاید، باز هم به نظرم بخش اعظمی از این سند قابلیت اجرا دارد، در حالی که هرگز آموزش و پرورش در اجرای این سند تنها نیست و دیگر ارگان ها نیز کمک می کنند.

میرمحمدی تصریح کرد: اگر اراده ای جدی باشد، مطمئنا می توانیم شاهد حرکت مثبتی در اجرای سند تحول باشیم، چیزی که متاسفانه در طی ۹ سال گذشته مشاهده نکرده ایم.

وی بیان داشت: آموزش و پرورش با اولویت بندی کارهای مرتبط با سند تحول، وظایف هر کدام از دستگاه های دولتی و غیردولتی را مشخص کند تا استاندار یزد نیز بر اساس همین بتواند مطالبه کند.

سید جلیل میرمحمدی با بیان این موضوع که خروجی این سند، دانش آموزانی مومن، متعهد و توانمند خواهند بود، گفت: با تلاش و برنامه ریزی می شود ۵۰ درصد این سند را به صورت حداقلی تا انتهای سال جاری در استان یزد پیاده کرد، که اگر بخواهیم خوشبینانه نگاه کنیم می توان حتی ۹۰ درصد آن را اجرایی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها