موج
کدخبر : ۳۳۶۱۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336106

رامین جمشیدی:

معاون پایش و نظارت حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: در راستای رفع مسائل و مشکلات زیست محیطی براساس هماهنگی انجام یافته عملیات اجرای پروژه تصفیه خانه مرکزی در شرکت کشت، صنعت و دامپروری مغان همزمان با هفته دولت آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین جمشیدی معاون پایش و نظارت حفاظت محیط زیست استان اردبیل در بازدید از شرکت کشت و صنعت مغان اظهار داشت: در حال حاضر در شرکت کشت و صنعت مغان با توجه به وجود پروژه‌ها و طرح‌های تولیدی و کشاورزی مختلف شاهد بروز مشکلات مسائل زیست محیطی هستیم که باید برای رفع آن‌ها برنامه‌های لازم عملیاتی شود.

وی از پایش مجموعه تولیدی کشت و صنعت مغان خبر داد و افزود: عملیات پایش در شرکت کشت و صنعت مغان با حضور کارشناسان اداره کل محیط زیست استان انجام شده است که طبق آن یکی از مهم‌ترین مشکلات در حوزه زیست محیطی است.

جمشیدی با بیان اینکه عمده مشکلات زیست محیطی ناشی از تولید فاضلاب است تصریح کرد: در شرکت کشت، صنعت و دامپروری مغان عمده مشکلات زیست محیطی ناشی از تولید فاضلاب است که بیشتر در کارخانه قند، واحدهای لبنیاتی و مجتمع دامپروری مشاهده شده است و برنامه‌ریزی لازم برای رفع آن صورت می‌گیرد.

معاون پایش و نظارت حفاظت محیط زیست استان اردبیل با اشاره به احداث پروژه تصفیه خانه در کشت و صنعت مغان بیان کرد: در راستای رفع مسائل و مشکلات زیست محیطی براساس هماهنگی انجام یافته عملیات اجرای پروژه تصفیه خانه مرکزی در شرکت کشت، صنعت و دامپروری مغان همزمان با هفته دولت آغاز می‌شود.

وی در این خصوص اداره داد: همچنین مقرر شده است تا این شرکت از طریق ایجاد ساز و کار‌های مناسب نسبت به امحای این پسماند‌ها از طریق شرکت‌های ذیصلاح در سایر استان‌ها اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها