موج
کدخبر : ۳۳۵۸۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335864

16 تا 20 تیرماه؛

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو با هدف بازگشت رونق به بازاراصفهان از 16 تا 20 تیرما خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی یارمحمدیان اظهار داشت: شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو در اصفهان در مساحتی بالغ بر 8000 مترمربع و در قالب سه سالن نمایشگاهی و با حضور بیش از 75 شرکت معتبر و فعال از استان‌های اصفهان، تهران، گیلان، مازندران، البرز، فارس، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی و کردستان برگزار می شود.

وی افزود: شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و تولید قطعات خودرو، فعالان حوزه واردات، توزیع و فروش قطعات خودرو، ارائه‌کنندگان خدمات آموزشی در زمینه خودرو و تعمیرات و اپلیکیشن‌های خدماتی خودرو در این نمایشگاه به ارائه توانمندی‌های خود پرداخته‌اند.

یارمحمدیان، افزایش تعداد استان‌های شرکت‌کننده و تخصصی‌تر شدن حوزه فعالیتی شرکت‌کنندگان را از جمله ویژگی‌های شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان دانست و تصریح کرد: اضافه شدن یک روز به مدت‌زمان برگزاری نمایشگاه به منظور بهره‌برداری بهینه از این رویداد و گستردگی زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان از جمله ویژگی‌های دیگر این نمایشگاه به شمار می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، ادامه داد: این رویداد نمایشگاهی با نظارت کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برپا می‌شود و شرکت نمایشگاه اصفهان نیز تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا شرایط لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا را فراهم آورد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان یکی از اصلی‌ترین راهکارهای تقویت صنعت قطعه‌سازی خودرو را ایجاد روزنه‌های روشن از طریق برگزاری نمایشگاه برای بهبود وضعیت فعالان این عرصه دانست و تاکید کرد: نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان در سال‌های گذشته توانسته شرایطی ایجاد کند که بهترین‌ شرکت‌های فعال در این عرصه حضور داشته باشند؛ بر همین اساس، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، مجموعه‌ها و صنایع وابسته به یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور تبدیل شده است.

به گزارش موج؛ شانزدهمین نمایشگاه قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از ساعت 15 تا 21 روزهای 16 تا 20 تیرماه برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها