موج
کدخبر : ۳۳۵۷۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335735

با اجرای طرح نصر صورت گرفت؛

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری 12 معتاد تابلو با اجرای موفق طرح نصر در شهرستان خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامرضا براتی اظهار کرد: با اجرای طرح نصر در خمینی شهر تعداد12 نفر از معتادان تابلو و خطرناک جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد معرفی و 8 نفر خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در این طرح همچنین مقدار یک کیلو و 200 گرم تریاک، 50 گرم هروئین،مقادیری مواد مخدر صنعتی، روانگردان و آلات و اسباب استعمال و توزین مواد افیونی کشف شد.

سرهنگ براتی افزود: در این طرح تعداد 4 نفر متهمان فراری که تحت تعیقب قضائی بودند نیز دستگیر شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این طرح 2 دستگاه خودرو و 6 دستگاه موتور سیکلت سرقتی نیز کشف شد.

سرهنگ براتی یادآور شد: هدف اصلی اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی است که این مهم با جدیت و به صورت روزانه و مستمر توسط پلیس خمینی شهر پیگیری می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر ادامه داد: دراین طرح 2 واحد صنفی قلیان سرای غیرمجاز و متخلف شناسایی و پلمب وتعداد 95 عدد قلیان ، 300 عدد متعلقات آن ، کشف شد.

وی تصریح کرد: در این طرح 4 سارق موتور سیکلت ،2سارق اماکن خصوصی و2 سارق سیم برق دستگیر شدند که از مخفیگاه آنها تعداد زیادی اموال مسروقه شامل ، لاستیک خودرو وباتری ،درب آهنی وآلومینیومی،قالب بتن ریزی،کابل برق ،لوازم منزل و... به ارزش 150 میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ غلامرضا براتی در پایان با اشاره به رضایتمندی شهروندان از اجرای اینگونه طرح ها از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و گفت: شهروندان می توانند در صورت اطلاع ازهرگونه فعالیت مشکوک امنیتی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    با سلام وخسته نباشید خدمت زحمتکشان نیروی انتظامی ،از این معتادان تابلو به وفور یافت میشود

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها