موج
کدخبر : ۳۳۵۶۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335660

با توجه به وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا؛

استاندار هرمزگان ، گفت: فعالیت تمامی آرایشگاه‌ها، تالارها، استخرها، سینماها و مهدهای کودک در این استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان ، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، هرگونه تجمع افراد و توقف خودرو در سواحل به‌ویژه ساحل شهر بندرعباس ممنوع است و نیروی انتظامی وظیفه دارد از این تجمعات جلوگیری و با توقف خودروها برخورد و آن‌ها را جریمه کند.

فریدون همتی با بیان اینکه رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک را بهترین راهکار برای مقابله با کرونا می‌دانیم، عنوان کرد: پس از جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، ستاد استانی در هرمزگان نیز تشکیل جلسه داد و تصمیماتی جهت مهار این بیماری در استان اتخاذ شد.

وی اظهار کرد: پیشنهاد تعطیلی یک‌هفته‌ای برخی از فعالیت‌ها در استان هرمزگان از جمله تعطیلی ادارات به ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا برای عبور از پیک بیماری کرونا و کمک به کادر درمانی استان ارائه شد.

وی اضافه کرد: با توجه به وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا در استان هرمزگان، فعالیت تمامی آرایشگاه‌ها، تالارها، استخرها، سینماها و مهدهای کودک در این استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است و این واحدها تعطیل هستند. باید نظارت و بازرسی جدی در این خصوص به‌ویژه برای جلوگیری از فعالیت آرایشگاه‌های زنانه که در خانه‌ها و بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت می‌کنند، صورت گیرد.

همتی در پایان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، هرگونه تجمع افراد و توقف خودرو در سواحل به‌ویژه ساحل شهر بندرعباس ممنوع است و نیروی انتظامی وظیفه دارد از این تجمعات جلوگیری و با توقف خودروها برخورد و آن‌ها را جریمه کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها