موج
کدخبر : ۳۳۵۶۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335616

محمود عباس‌زاده:

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر طبق برنامه ریزی انجام گرفته ساز و کار حمایت همه جانبه به ویژه از لحاظ مادی و معنوی از گزارشان مردمی فساد طراحی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمود عباس‌زاده عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در اردبیل اظهار داشت: گزارش فساد از طریق گروه‌ها و اقشار مردمی باید همواره مورد توجه و تاکید قرار گیرد و در این راستا برنامه‌های جامع و تعریف شده‌ای باید برنامه ریزی شود.

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از برنامه ریزی برای طراحی ساز و کارهای حمایتی خبر داد و افزود: در حال حاضر طبق برنامه ریزی انجام گرفته ساز و کار حمایت همه جانبه به ویژه از لحاظ مادی و معنوی از گزارشان مردمی فساد طراحی می‌شود.

عباس‌زاده نظارت مردمی بر اقدامات مختلف در سطح جامعه را بسیلر مهم دانست و تصریح کرد: با توجه اهمیت و ضرورت نظارت مردمی بر اقدامات مختلف در سطح جامعه باید برای حمایت از این گروه‌های مردمی از تجربیات سایر کشورها نیز در این موضوع مورد توجه باشد.

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نظارت مردمی را موثر عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و نظارت مردمی نیز که بسیار موثر و کارآمد است باید اقدامات لازم برای آن عملیاتی شود.

وی در این خصوص بیان کرد: تصدی دولت هموارا در نظام اقتصادی دنیا امری منسوخ بوده است بنابراین اگر بر روی نظارت به این نقطه مهم تاکید نشود مردم متضرر خواهند شد و باید هماهنگی‌های لازم صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها