موج
کدخبر : ۳۳۵۵۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335556

مدیرمجموعه هلدینگ پارس پندار نهاد:

مدیرمجموعه هلدینگ پارس پندار نهاد اظهار داشت: در هر زمینه از کسب و کار می توانیم بهترین باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، میثم شکری ساز در نشست خبری درجمع اصحاب رسانه گفت: ثابت کرده‌ایم در هر زمینه از کسب و کار می توانیم بهترین باشیم، چرا که ما برترین زیر مجموعه ها را در کارنامه خود داریم.

وی بیان کرد: ایده اول این هولدینگ ایجاد شرکتی متخصص در راستای توسعه جنبش نرم افزاری انسانی و به طور کلی خردگرایی در عرصه کسب و کار است که در سال 87  در اصفهان تاسیس شد.

شکری ساز ادامه داد: هولدینگ پارس پندار نهاد به فردایی می نگرد که کلیه نیازهای آموزشی، مهارتی، مشاوره کسب و کار و هر آنچه هر شهروند برای پیشرفت و ارتقا خود و سازمان خود به آن نیازمند است را با کیفیتی شایسته و مطابق با جدیدترین متد مرتفع سازد.

این کارفرین برتر گفت: قرار گرفتن در راس برند اول خدمات آموزشی، مشاوره، کسب و کار، تولید محتوا، آموزش مجازی، الکترونیکی و پژوهشی در کل کشور یکی از آرمان هایی بود که ما در سر داشتیم و برای رسیدن به آن روزانه تلاش کردیم.

مدیرمجموعه هلدینگ پارس پندار نهاد افزود: در حال حاضر قدمی بلندتر برداشته‌ایم و به دنیای بین‌الملل چشم دوخته‌ایم. هولدینگ پارس پندار اولین برندی است که اقدام به ارائه خدمات آموزشی به جامعه بین الملل نموده است.

وی ادامه داد: کلیه مدارکی که از برند های زیر مجموعه ما صادر می گردند، مورد تایید سازمان WES کشور های کانادا و آمریکا می باشند.

میثم شکری ساز همچنین در خصوص مرکز آموزش مجازی پارس گفت:این مرکز به عنوان اولین برند هولدینگ پارس شروع به کار کرد . ایده اولیه ایجاد آن طبق مطالعات صورت گرفته در پروژه های فنی کارشناسی ارشد و دکتری موجود در دانشگاه صنعتی امیر کبیر و دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان انجام شد.

 وی افزود: سیستم های متنوعی همچون برنامه نویسی های اختصاصی و CMS های متنوع ، آزمون ساز ، وب سرویس و وب کنفرانس در جهت توسعه آن در وب سایت مرکز پیاده سازی و اجرا شد.

این کارآفرین برتر گفت: مرکز پارس همزمان با شروع فعالیت ، این مرکز با استقبال فارسی زبانان از دوره های آموزشی خود در سراسر جهان روبرو شد و ایرانیان و غیر ایرانیان در سراسر جهان نیز از این آموزش ها بهره مند شدند به طوری که هم اکنون دانش پذیرانی از کشور های همسایه ، کشور های حاشیه خلیج فارس ، کشور های اروپایی ، آمریکا، ژاپن ، مالزی و ... از آموزش های مرکز استفاده می کنند.

 مدیر مجموعه هلدینگ پارس پندار نهاد اظهار داشت: مهمترین هدف پارس، تلاش در جهت توسعه آموزش های الکترونیکی برای پیشرفت و ارتقای روز افزون ، از کوچکترین روستا ها تا بزرگترین شهر ها برای عموم فارسی زبانان است.

میثم شکری ساز تصریح کرد: رویای ما فرآهم کردن بستری برای آموزش رایگان و ارائه خدمات آموزشی ارزان در سراسر خاورمیانه، رویایی است دست یافتتنی که پارس آن را محقق می سازد. شناخته شدن پارس به عنوان برترین و کارآمدترین مؤسسه آموزشی در سطح ملی و بین المللی است.

وی ادامه داد: رسالت ما آموزش و پرورش عموم جامعه خصوصاً مدیران، متخصصان، و کارآفرینان با تأکید بر قوت و توانایی رهبری و راهبری سازمان های بزرگ ملی و بین المللی در جهت رقم زدن آینده ای روشن وظیفه ای است بزرگ که بر عهده پارس می باشد و ما باور داریم به این رسالت بزرگ دست خواهیم یافت.

مدیرمجموعه هلدینگ پارس پندار نهاد گفت: در حال حاضر یک کارگاه تولیدی پوشاک ضد آب در اصفهان راه اندازی کردیم که از طریق مهندسی معکوس به تولید می رسد.

این کارآفرین برتر استان با اشاره به تولید ۵ هزار دست لباس ضد آب اظهار داشت: این لباس یک طرح خارجی است که ما مورد مشابه آن را در داخل تولید کردیم.

 شکری ساز  بیان کرد: همچنین با چند تن از تولید کنندگان پارچه وارد مذاکره شدیم تا در صورت امکان الیاف را بومی‌سازی کرده و به صورت گسترده لباس ضد آب را در داخل تولید کنیم.

مدیر مجموعه هلدینگ پارس پندار نهاد گفت: همچنین این مجموعه در زمینه چاپ و نشر دیجیتال و مقاله های ISI و ثبت ژورنال های بین المللی سابقه درخشان دارد و برگزار کننده معتبر ترین رویداد های کشور در سطح ملی و بین‌المللی با حضور برترین سخنرانان را در کارنامه خود دارد.

به گزارش موج، میثم شکری ساز به مدت 3 سال متوالی به عنوان کارآفرین برتر در استان اصفهان برگزیده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها