موج
کدخبر : ۳۳۵۴۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335457

فرماندار یزد؛

فرماندار یزد با گرامیداشت هفته قوه قضاییه گفت: حضور مؤثر و پشتیبانی مستمر دادستانی شهرستان در اجرای تصمیمات شورای تامین بسیار ملموس و قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد رستگاری فرماندار یزد با همراهی سایر اعضای شورای تأمین شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه، در دادگستری یزد حضور یافت  و با حمیدرضا بابایی معاون دادستان عمومی و انقلاب یزد و عضو شورای تأمین شهرستان دیدار و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله بهشتی ویارانش و تبریک هفته قوه قضاییه به تمامی خدمتگزاران پرتلاش این حوزه، اظهار داشت: سالی که گذشت با وجود انتخابات و مشکلات عدیده ی فرهنگی و اجتماعی و سیاسی حاصله از تحریمها و فشارهای بین المللی، بیماری کرونا و مسائل پیرامونی آن، تلاش مضاعف در ساماندهی اتباع و ... سالی بسیار پرمشغله و پرتراکم برای شورای تأمین شهرستان و تصمیم سازان و مجریان مصوبات این شورا بود. و صد البته که حضور مؤثر و پشتیبانی مستمر دادستانی شهرستان در اجرای تصمیمات شورای تامین بسیار ملموس و قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در پاین افزود: امیدواریم در سال جاری نیز شاهد اثربخشی چشمگیر تصمیمات شورای تامین شهرستان  و اهتمام دستگاه های اجرایی در اجرای این تصمیمات و رفع هرچه بیشتر بخشی از مشکلات و مسائل دامنگیر شهرستان در حوزه های مختلف باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها