موج
کدخبر : ۳۳۵۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335440

مدیر مخابرات منطقه کردستان از آغاز ارائه خدمات سامانه غیر حضوری 2020 به مشترکان این مجموعه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت بعد از ظهر امروز با اعلام این مطلب و نیز با اشاره به تعداد و تنوعِ درگاه‌های غیرحضوری شرکت مخابرات ایران و فعال بودن آنها در منطقه کردستان، کد دستوری #2020* را از دیگر سامانه‌های خدمات غیرحضوری برشمرد و اظهار کرد: این سامانه در اختیار مشتریان تلفن همراه مخابرات است.

وی ضمن معرفی سامانه غیرحضوری #2020* افزود: مشتریان برای دریافت اطلاعات در خصوص کلیه خدمات غیرحضوری تلفن ثابت و همگانی، پیگیری امورات اینترنت ADSL  مخابرات، پرداخت آنلاین قبض تلفن ثابت در صورت قطع بودن، اعلام شماره موبایل جهت ارسال پیامک صورتحساب و شرکت در جشنواره‌های شرکت مخابرات ایران از خدمات این کد دستوری است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان تصریح کرد: مشتریان بعد از شماره گیری سامانه #2020* جهت انجام امورات بعد از انتخاب گزینه مورد نظر مرحله به مرحله راهنمایی خواهند شد.

حکمت شرایط فعلی جامعه و اپیدمی ویروس کرونا را یادآور شد و ابراز داشت: مشتریان مخابراتی با بهره‌گیری از سامانه‌های غیرحضوری مخابرات می‌توانند نسبت به انجام کلیه امورات پرداخت و استعلام وضعیت از کارکرد تلفن خود اقدام نمایند تا یاری‌سان حوزه بهداشت و درمان در این ایام باشند.

وی ابراز داشت: مخابرات منطقه کردستان بر اساس رسالت خود در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی با رصد و کنترل سامانه‌های غیرحضوری مخابرات و رفع اشکالات فنیِ احتمالی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تلاش دارد سامانه‌های مخابرات به صورت 24 ساعته و آنلاین در اختیار مشتریان باشد تا شرایط کاهش ترددهای غیر ضروری را جهت جلوگیری و انتشار ویروس کوید19 فراهم نماید.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، سامانه 2000،2021،#2020*، 09129990،9990، پرتال مخابرات منطقه کردستان به نشانی www.kurdestan.tci.ir را از جمله درگاه‌های ارتباطی مشتریان برای انجام فعالیت‌های غیرحضوری مخابراتی اعلام داشت.

حکمت خاطر نشان ساخت: تمام همکاران منطقه کردستان در حوزه‌های پاسخگویی به تماس مشتریان سعی دارند با سعه صدر و بردباری مشکلات و نیازهای مشتریان را همچون گذشته در سطح استان برطرف نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها