موج
کدخبر : ۳۳۵۳۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335306

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان خبر داد:

فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان گفت: در بازرسی ها تعداد دو دستگاه خودروی وانت پیکان و تعداد یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل مواد مخدر در اردستان توقیف شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به توقیف 3 خودرو حامل مواد مخدر اظهار داشت: به منظور اجرای طرح قرارگاه عملیات نصر و پاکسازی نقاط آلوده مراتب از طریق مرکز فرماندهی و کنترل به کلیه یگان‌های انتظامی و پلیس های تخصصی اردستان ابلاغ شد.

وی افزود: در این راستا مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر اردستان با همکاری مامورین کلانتری مرکز و مامورین پاسگاه انتظامی ظفرقند پس از اخذ حکم قضایی خودروهای عبوری محورهای برون شهری و معابر درون شهری را مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: در بازرسی های مذکور تعداد دو دستگاه خودروی وانت پیکان و تعداد یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل مواد مخدر توقیف شد.

وی ابراز داشت: از متهمین مقدار قابل توجهی مواد مخدر و روانگردان از نوع شیشه، تریاک، شیره تریاک، هروئین و همچنین تعدادی آلات استعمال و توزین مواد مخدر کشف و ضبط شد و تعداد چهار نفر متهم و یک نفر معتاد دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شدند.

سرهنگ هاشمی زاده بیان کرد: مواد مکشوفه تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر و تعداد یک نفر معتاد تحویل کمپ ترک اعتیاد و متهمین نیز به همراه پرونده تشکیل شده و اقلام کشف شده جهت تعیین تکلیف تحویل مقامات قضایی شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان تصریح کرد: این نیرو در راستای عملیات نصر کشف فوری سرقتها نیز توسط پلیس آگاهی پس از اخذ دستور از مقام قضایی تعداد ۳ نفر متهم را شناسایی، دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کردند.

این مقام انتظامی تاکید کرد: متهمان در بازجویی اولیه با توجه به شواهد و دلایل موجود به تعداد ۵ فقره سرقت شامل یک فقره سرقت اماکن خصوصی دو فقره سرقت اماکن دولتی و دو فقره سرقت منزل اعتراف کردند که اموال مسروقه با هماهنگی مقام قضایی به مالباختگان تحویل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها