موج
کدخبر : ۳۳۴۷۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334738

3 تا 6 تیرماه؛

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور3 تا 6 تیرماه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی یارمحمدیان گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور با حضور 120 شرکت از 10 استان کشور 3 تا 6 تیرماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور ، آبزیان و دامپزشکی در 8 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود، افزود: شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، قزوین، تهران، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، فارس، یزد، مازندران، البرز و قم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و به ارائه توانمندی‌ها و پتانسیل‌های تولیدی، خدماتی و صادراتی خود می‌پردازند.

یارمحمدیان گفت: شرکت‌های فعال در حوزه‌های ژنتیک، خوراک دام و طیور و آبزیان، مکمل‌های غذایی دام و طیور، تولید روغن و اسید چرب، لوازم مرغداری و جوجه‌کشی، تولید باسکول و تجهیزات دام و طیور و آبزیان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه ‌های بین‌المللی استان اصفهان با اشاره به اینکه این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: بازدید از این نمایشگاه فقط برای متخصصان، کارشناسان و فعالان مرتبط با حوزه نمایشگاه مجاز خواهد بود و عموم مردم امکان بازدید از نمایشگاه را نخواهند داشت.

به گفته وی، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با ارائه دعوت‌نامه به متخصصان، کارشناسان و فعالان بخش‌های مرتبط با نمایشگاه دام و طیور، آبزیان و دامپزشکی، زمینه بازدید این عزیزان از نمایشگاه را فراهم خواهد آورد.

یارمحمدیان تصریح کرد: این دعوت‌نامه‌ها به صورت کارت‌های دعوت چاپی، پیامک، نامه و یا دعوت‌نامه‌های الکترونیک در اختیار متخصصان قرار می‌گیرد و آنها می‌توانند با مراجعه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان و ارائه دعوتنامه، از نمایشگاه بازدید کنند.

به گزارش موج؛ هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور، آبزیان و دامپزشکی از ساعت 10 تا 18 روزهای سوم تا ششم تیرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها