موج
کدخبر : ۳۳۴۷۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334730

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از پرداخت ۱۷ میلیارد تومان کمک هزینه ازدواج به مددجویان کمیته امداد دراصفهان در سال 98 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع اظهار داشت: کمیته امداد استان اصفهان بیش از ۱۷ میلیارد و ۱۳۱ میلیون تومان در قالب ۳۲۹۹ کمک هزینه ازدواج به صورت نقد و کالا در سال ۹۸ با همکاری خیران و مردم نیکوکار اصفهان به مددجویان پرداخت کرد.

وی با اعلام اینکه در سال گذشته کمیته امداد استان اصفهان بیش از ۱۷ میلیارد و ۱۳۱ میلیون تومان در قالب ۳۲۹۹ کمک هزینه جهیزیه و ازدواج پرداخت کرد، افزود: هشت میلیارد و ۱۱۲ میلیون تومان از این مبلغ از محل منابع امداد و بودجه دولتی و همچنین بیش از ۹ میلیارد و ۱۹ میلیون تومان نیز از محل صدقه و کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار استان تامین شده است.

زارع کمک به ازدواج نیازمندان در استان اصفهان را سنتی ریشه دار و فرهنگی عنوان کرد و گفت: کمیته امداد استان اصفهان هم با همکاری خیران و مردم نیکوکار استان خدمات قابل توجهی در این زمینه ارائه کرده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه گرانی لوازم خانگی باعث سخت شدن کار خانواده های آبرومندی که دختران در شرف ازدواج دارند، شده است، گفت: امیدواریم در سال ۹۹ با همت بلند مردم فهیم، نیک اندیش و خیر استان تا جایی که میسر باشد به ازدواج نیازمندان و فراهم کردن بستر جاری شدن سنت حسنه نبوی کمک کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها