موج
کدخبر : ۳۳۴۶۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334681

محمدرضا برادران:

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با توجه به آغاز فصل تابستان و علاقه و حرکت بسیاری از جوانان و نوجوانان به سوی مدارس فوتبال نظارت به فعالیت این مدارس در استان اردبیل تشدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمدرضا برادران معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: طی سال گذشته بیش از ۷۰ مجوز برای ایجاد و راه‌اندازی مدارس فوتبال در مناطق مختلف استان اردبیل با هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های اداره کل ورزش و هیات فوتبال صادر شد.

وی از تمدید مجوزهای مدارس فوتبال در استان اردبیل خبر داد و افزود: با توجه به شیوع بیماری ویروسی کرونا امسال طبق دستورالعمل‌های وزارت ورزش و جوانان مجوزهای مدارس فوتبال در استان اردبیل به صورت خودکار به مدت ۳ ماه تمدید شد.

برادران با اشاره به استقبال ویژه جوانان و نوجوانان از فعالیت‌های ورزشی تصریح کرد: در حال حاضر شاهد استقبال ویژه جوانان و نوجوانان از فعالیت‌های ورزشی به ویژه در بحث مدارس فوتبال هستیم که بنابراین ما نیز باید اقدامات خود را با تلاش بیشتری انجام دهیم.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با تاکید بر نظارت به فعالیت مدارس فوتبال در استان بیان کرد: با توجه به آغاز فصل تابستان و علاقه و حرکت بسیاری از جوانان و نوجوانان به سوی مدارس فوتبال نظارت به فعالیت این مدارس در استان اردبیل تشدید می‌شود.

وی نظارت کامل را در بهبود فعالیت‌های ورزشی موثر دانست و اظهار کرد: در صورتی که به تمامی فعالیت‌های ورزشی به ویژه مدارس فوتبال نظارت جدی و کامل داشته باشیم می‌توانیم شاهد آموزش بهتر و کشف استعدادهای جوانان و نوجوانان در این رشته ورزشی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها