موج
کدخبر : ۳۳۴۶۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334642

عدالت حاجی‌پور

فرماندار شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان از کاهش و پایین آمدن سن اعتیاد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عدالت حاجی‌پور فرماندار شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: پایین آمدن سن اعتیاد و گرایش جوانان و نوجوانان به مواد مخدر بیانگر اوضاع خطرناک جامعه در حوزه مواد مخدر است.

وی از افزایش میزان کشف مواد مخدر در پارس‌آباد اشاره کرد و افزود: آمار مواد مخدر در طول سه ماه گذشته در مقایسه با مدت مشابه پارسال میزان کشفیات به دست آمده نشان از پیشرفت ۱۰۰ درصدی کشف مواد مخدر حکایت دارد.

حاجی‌پور تصریح کرد: تاکنون در سطح شهرستان به همت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برنامه‌های ویژه‌ای همچون همایش‌های پیاده ‌روی، نمایشگاه‌های فرهنگی، نصب پلاکارد در اماکن عمومی و توزیع بروشور در این راستا انجام شده است.

فرماندار شهرستان مرزی پارس‌آباد پیشگیری از مصرف مواد مخدر را ضروری دانست و بیان کرد: همچنین در کنار این اقدامات با توجه به ضرورت مبارزه با مواد مخدر تقویت زیرساخت‌های مراکز درمانی و کمپ‌های ترک اعتیاد، اجرای برنامه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی برای آحاد مختلف جامعه به ویژه همایش اجتماعی جامعه سالم و عاری از اعتیاد و برگزاری جلسات انجمن معتادین گمنام در دستور کار قرار دارد.

وی اظهار کرد: از دانشجویان و اساتید برتر در حوزه‌های مقاله نویسی و پژوهش های مرتبط با موضوع مواد مخدر در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی حمایت می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها