موج
کدخبر : ۳۳۴۴۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334492

نماینده شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی؛

نماینده تفت و میبددر مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود برخی از مشکلات هنوز در کشور خودمان فضای کار برای نخبگان مساعد است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید جلیل میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با حضور مدیرکل و دست اندرکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد که در مورد مسائل نخبگان زیر مجموعه این سازمان تشکیل شد، اظهار داشت: قانونی به نام قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران داریم که به صورت کامل اجرایی نشده است و مطالبه جدی ما این است که این قانون به صورت کامل و جامع اجرایی شود.

وی با اشاره به اهمیت فعال کردن نخبگان زیر مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در حوزه ها و مباحث دانش بنیان، بیان داشت: ما همیشه فکر می کنیم که اختلاس یعنی دزدیدن پول مملکت، در حالی که فراری دادن نخبگان این مملکت به کشورهای خارجی هم نوعی از اختلاس و خیانت در امانت به حساب می آید.

میرمحمدی تصریح کرد: کشورهای خارجی به نخبه های ما در باغ سبز را نشان می دهند و متاسفانه برخی از ما نیز به این سراب، رنگی از واقعیت داده ایم که در انجا به جوانان نخبه ما بیشتر رسیدگی می شود، در حالی که با وجود برخی از مشکلات هنوز در کشور خودمان فضای کار برای نخبگان مساعد است.

وی با بیان این موضوع که اصولا دولت ها نیز اراده جدی برای رسیدگی به مسائل این حوزه نداشته اند، گفت: در مورد موضوعاتی که در این جلسه روی انها صحبت شد، مسائل را مکتوب ارائه دهید تا در مرکز کشور مورد پیگیری قرار دهیم.

پیش از صحبت های نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین عباس زارع مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد و تعدادی از مسئولین این اداره، مسائل مرتبط با حوزه نخبگان زیر مجموعه بنیاد شهید را ارائه کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها