موج
کدخبر : ۳۳۴۴۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334468

معاون فرماندار قم:

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قم گفت: باید به طور مفصل کارنامه سیاه دولت آمریکا تهیه و به زبان های مختلف ترجمه و در سطح جهانی انتشار پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امیر عباس بقایی در گفت‌وگویی اظهار داشت: اگر اقدام‌های ددمنشانه دولت آمریکا در راستای نقض حقوق بشر تدوین شود، شاید از ده‌ها جلد تجاوز کند و این در دنیا ماندگار خواهد شد، کاری که تاکنون به صورت جامع و کامل انجام نشده است.

بقایی ادامه داد: در آمریکا افرادی مانند پلیسی که به تازگی مرتکب قتل یک سیاه پوست شد باید تحت تعقیب قضایی نظام اسلامی قرار بگیرند، به گونه ای که نتوانند از ایران برای ترانزیت به کشورهای دیگر استفاده کنند و همواره این نگرانی که ایران جای خطرناکی برای آنها است را داشته باشند. 

وی افزود: در بیماری کرونا در کشور آمریکا به افراد مُسن هیچ توجهی نکردند و آنها را رها کردند و این موضوع باید در همه کشورهای دنیا مورد توجه قرار گیرد.

معاون فرماندار قم در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در گذشته شعار مرگ بر آمریکا بر در و دیوار شهر نقش بسته بود، ولی امروز این شعار در فضای عمومی شهر کمتر به چشم می خورد، از این رو برای گسترش این شعار نویسی توجه ویژه ای داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها