موج
کدخبر : ۳۳۴۴۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334458

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از جمله آمریکا مظهر کشتار، نژاد پرستی، استثمار جهانی منفورترین دولت ناقض حقوق بشر به عنوان شعار هفته حقوق بشر آمریکایی امسال یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، نصرت الله لطفی در نشست هماهنگی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که در سالن شهدای رسانه صدا و سیمای مرکز قم برگزار شد، با اشاره به اینکه باید تمام نکات بهداشتی در برگزاری آیین گرامیداشت شهیدان واقعه هفتم تیر که در گلزار شهدای شیخان مدفون هستند رعایت شوند، اظهار کرد: باید تمام ظرفیت‌های موجود از جمله تریبون‌های نمازجمعه، قلم‌ها و فضای مجازی برای تبیین جنایت‌های آمریکا مورد استفاده قرار گیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، پرونده آمریکا را سیاه و قطور توصیف کرد و یادآور شد: اقدام های ضد بشری آمریکا صرفا به دوران پس از پیروزی انقلاب محدود نمی شود، بلکه از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ و هر آنچه پس از آن اتفاق افتاده را نیز در بر می گیرد.

وی جنایت های آمریکا در عراق، سوریه، یمن، میانمار و افغانستان را مورد توجه قرار داد، و افزود: پرونده کثیف و ضد حقوق بشری آمریکا در داخل این کشور و کشورهای پیرامونی آن نیز قابل پیگیری و بررسی است.

لطفی اذعان داشت: تاکنون در شناخت و شناساندن آمریکا دچار ضعف هایی بودیم و در این هفته باید آن را جبران کنیم و به عنوان یک میثاق هر آنچه در ظرفیت های‌ کاری ما است، را در این هفته قرار دهیم.

لطفی همچنین، جمله "آمریکا مظهر کشتار، نژاد پرستی، استثمار جهانی منفورترین دولت ناقض حقوق بشر" را شعار هفته حقوق بشر آمریکایی امسال دانست و گفت: کشتار آمریکا به صورت فراگیر در کشورهای مختلف انجام می شود، و نژاد پرستی نیز در خود آمریکا و فراتر از آن وجود دارد.

وی ادامه داد: استثمار جهانی آمریکا نیز مصادیق بسیار زیادی دارد و برای همین تحت عنوان منفورترین دولت ناقض حقوق بشر شناخته می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها