موج
کدخبر : ۳۳۴۱۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334188

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی ساعات صبح تا ظهر پنجشنبه و جمعه ، دریای عمان و تنگه هرمز با افزایش سرعت وزش بادهای جنوب شرقی متلاطم خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: پدیده ی ساعات صبح تا ظهر در مناطق ساحلی مه رقیق صبحگاهی و در طول روز غبار محلی خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ساعات بعد از ظهر بویژه شب در مناطق غربی جزیره لاوان و سواحل پارسیان، وزش بادهای شمال غربی سبب متلاطم شدن دریاخواهد شد و تا روز پنجشنبه تداوم خواهد داشت لذا توصیه می شود شناورهای سبک از تردد دریایی در این مناطق اجتناب کنند.

عارفی عنوان کرد: طی امروز در سواحل دریای عمان وزش باد سطحی جنوب شرقی و در سایر مناطق دریایی استان ، شرایط دریا جهت تردد مساعد پیش بینی می شود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، بدر ادامه عنوان کرد: طی ساعات صبح تا ظهر پنجشنبه و جمعه ، دریای عمان و تنگه هرمز با افزایش سرعت وزش بادهای جنوب شرقی متلاطم خواهد شد.

وی در پایان اضافه کرد: ساعات بعد از ظهر در مناطق مرتفع استان بویژه سردشت بشاگرد شرایط رشد ابر و رخداد رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت وزش باد فراهم خواهد بود و احتمال تقویت شرایط در سردشت بشاگرد و سیلابی شدن موقت برخی نقاط نیز دور از انتظار نیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها