موج
کدخبر : ۳۳۳۷۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333798

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان بیان داشت: شرکت گاز اصفهان با اهمیت دادن به استفاده از دانش کارکنان در راستای بهبود عملکرد سازمان در حوزه های گوناگون، نظام پیشنهادها را مستقر کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  سید مصطفی علوی با تا کید بر ضرورت استقرار نظام پیشنهاد ها  گفت:  شرکت گاز استان اصفهان با اهمیت دادن به استفاده از دانش کارکنان در راستای بهبودعملکرد سازمان و مدیریت مشارکتی، نظام پیشنهادها را مستقرساخته است.

وی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها به عنوان یک ابزار اجرایی مدیریت مشارکتی است که در توسعه منابع انسانی و تحول سازمان ها نقش مهمی را ایفا می کند و این اصل مهم در شرکت گاز استان اصفهان در حال انجام است.

این مقام مسئول هدف از استقرار نظام پیشنهادها را ایجاد محیطی مناسب و فرصت لازم برای مشارکت تمامی کارکنان در امور شرکت به صورت داوطلبانه و متعاقب آن، برخوردارشدن آحاد کارکنان از ثمرات مادی و معنوی اجرای آن پیشنهاد عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تصریح کرد: ایده های ارزشمند و خلاقانه برای سازمان ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشند و کارکنانی که ایده هایشان را در اختیار سازمان خود قرار می دهند، خود و سازمان متبوع را از مزایای اجرای آن پیشنهاد که در قالب بهبود فرآیندهای شرکت نمود پیدا می کند شریک نموده و از این طریق به مراحل بلوغ سازمانی و تقویت خود باوری نزدیکتر می شوند.

وی، با تاکید بر لزوم مشارکت کارکنان و تاثیر مشورت بر رشد سازمانها، افزود: در حال حاضر تعداد زیادی از همکاران در سیستم نظام پیشنهادها حضور فعال دارند و توصیه اکید ما این است که به ارتقاء سطح کیفی پیشنهادها توجه ویژه ای داشته باشند تا از این طریق بتوانیم به تحقق اهداف والای شرکت از طریق مشارکت جمعی دست یابیم.

سید مصطفی علوی ، با تاکید بر احترام به عقول انسانی و برخورد حکیمانه با دانش و ایده های تمامی افراد، تصریح کرد: تمامی پیشنهادهایی که به لحاظ مالی در حال حاضر شرایط اجرایی ندارند باید ثبت و تصویب شده تا در شرایط مناسب اجرایی گردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین ضمن اشاره به استفاده بیشتراز ظرفیت بذر پیشنهاد به عنوان ابزاری نوین برای جهت دهی پیشنهادها به سمت نقاط مورد نظر سازمان یاد کرد و اضافه کرد:توجه به وضعیت معیشتی کارکنان از اولویت های این شرکت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها