موج
کدخبر : ۳۳۳۶۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333618

محمد اسلامی:

وزیر راه و شهرسازی در سفر به شهرستان پارس آباد ازپروژه راه بازدید و بر تسریع اجرای عملیات چهار بانده کردن جاده پارس آباد-سربند تا پایان دولت تدبیر امید تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی امروزدر حاشیه بازدید از جاده مواصلاتی پارس آباد که به همراه  علی نیکزاد نایب رئیس و جهانگیرزاده  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند،اظهار داشت: در این سفر از محورهای مواصلاتی شهرستان پارس آباد بازدید و تصمیمات لازم با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  و سایر مسئولان استانی جهت برطرف کردن مشکلات موجود گرفته خواهدشد.

وی افزود: طرح تعریض جاده پارس آباد به اردبیل که سابقه اجرای آن چندین سال پیش برمی‌گردد، به دلیل برخی از مشکلات در این مسیر باکندی عملیات اجرایی مواجه شده که تکمیل ان نیازمند همکاری و هماهنگی کشاورزان محترم در حاشیه جاده مواصلاتی ذیربط است.

نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی نیزخواستار تسریع در تکمیل پروژه چهار خطه شدن مسیر پارس آباد  به اردبیل شد.

عباس جهانگیرزاده تصریح کرد: با توجه به تردد زیاد و نامناسب بودن وضعیت  محور پارس‌آباد به سربند حادثه خیز بوده و سالانه شاهد وقوع و بروز حوادث مرگبار رانندگی در این مسیر هستیم.

وی خاطر نشان کرد: به طوری که بیش از ۶۰ درصد از تلفات فوتی تصادفات رانندگی مربوط به محورهای مواصلاتی شهرستان پارس‌آباد است.

اسلامی

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها