موج
کدخبر : ۳۳۳۴۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333422

احمد ناصری:

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: طرح داناب در استان اردبیل با همکاری و مشارکت ۸ هزار نفر دانش‌آموز از مدارس مناطق مختلف استان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ظهر امروز در آیین اختتامیه طرح داناب در اردبیل اظهار داشت: طرح داناب در استان اردبیل با همکاری و مشارکت ۸ هزار نفر دانش‌آموز از مدارس مناطق مختلف استان به پایان رسید.

وی اجرای طرح‌های آموزشی برای صرفه جویی در مصرف آب را مهم دانست و افزود: با توجه به اهمیت صرفه جویی در مصرف آب باید با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مهمی اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

ناصری با بیان اینکه میزان مشارکت دانش‌آموزان در چنین طرح‌هایی بسیار بالا است تصریح کرد: اجرای چنین طرح‌هایی همچون طرح داناب علاوه‌بر انتقال مفاهیمی در خصوص صرفه جویی در مصرف آب می،تواند برای ترویج و فرهنگ‌سازی این مهم برای سایر اقشار جامعه نیز موثر باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با تاکید بر شرکت ۸ هزار دانش آموز در طرح داناب بیان کرد: این طرح آموزشی با تلاش همکاران فرهنگی در تمامی نقاط مختلف استان در ۱۰۰ مدرسه و با همکاری ۳۰۰ نفر ناجی آب و با شرکت ۸ هزار دانش آموز اجرا شد.

وی با اشاره به نقش دانش‌آموزان در صرفه جویی آب اظهار کرد: مدارس و دانش‌آموزان منتخب در طرح داناب در طول سال‌های تحصیلی خود نسبت به برگزاری برنامه‌ها و جشنواره‌های آموزشی پیرامون این طرح اقدام خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها