موج
کدخبر : ۳۳۳۲۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333212

فرماندار شهرستان خمینی شهر خبر داد:

فرماندار شهرستان خمینی شهر از ایجاد توازن و متمرکز کردن خدمات عمرانی در محلات مختلف شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان،‌ علیرضا بصیری در بازدید از فعالیت های عمرانی شهر خمینی شهر اظهار خرسندی کرد و گفت: بلوار آزادگان یکی از بلوارهای خطرناک است که به زودی برای تردد راحت شهروندان در دست اقدام برای بهسازی قرار می گیرد.

وی از ممنوعیت تردد کامیون ها در بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی (آزادگان)  خبر داد و افزود: با توجه به حجم تصادفات در سال‌های گذشته ساماندهی این بلوار، ازحقوق شهروندان است.

بصیری از اصلاح و ساماندهی بلوار آزادگان به همت شهرداری و حمایت شورای شهر سخن گفت و اضافه کرد: مبلغ 17 هزار میلیاردتومان بابت روکش آسفالت خیابان های سطح شهر هزینه شده است.

این مقام مسئول از نهضت عمران و آبادانی که توسط شهردار خمینی شهر و اعضای شورای اسلامی شهر خمینی شهر در چند سال اخیر سرعت گرفته تشکر کرد و گفت: با ایجاد فضای سبز و مبلمان شهری مناسب می توان رضایت شهروندان رادر بحث فضای مناسب شهری مشاهده نمود.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در پایان خاطر نشان کرد: امید است خدمات عمرانی به صورت متوازن و متمرکز در تمام نقاط شهر و محلات اجرایی شود و مناطق به صورت یکسان از امکانات بهره مند گردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها