موج
کدخبر : ۳۳۳۰۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333083

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، از فعالیت‎های شاخص و اثربخش شرکت گاز استان اصفهان در حوزه‎های پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازیابی مدیریت بحران، با اهدای لوح تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، منصور شیشه فروش از همکاری شرکت گاز استان با ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و شهرستان ها و اجرایی نمودن وظایف مندرج در قانون مدیریت بحران مصوب مجلس شورای اسلامی در سال 1398 که منجر به کاهش حوادث گردید تشکر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است، شرکت گاز استان اصفهان با انجام اقدامات متنوع در زمینه اجرای طرح "شهروند آماده شرایط بحرانی" در قالب ارائه بیش از 50 هزار نفر ساعت آموزش های مصرف ایمن و بهینه گاز در سطح استان، اجرای طرح‎های کاهش آسیب پذیری زیرساخت های گازرسانی، توسعه مطالعات علمی و کاربردی مدیریت بحران ، ساخت مجهزترین ایسوزوی مدیریت بحران گازرسانی کشور، برگزاری مانور‎های اثربخش مشتمل بر 51 مانور اصلی و 40 زیر مانور، اجرای مانور مدیریت و محدودیت مصرف گاز به عنوان تنها شرکت گاز استانی اجرا کننده مانور در کشور، برگزاری بیش از 25 عنوان دوره آموزشی، اقدامات موثر در مقابله با شیوع ویروس کووید-19، اقدامات اثربخش در مقابله با سیل سال 98، مشارکت در مانور کشوری استان سمنان، سناریو‎نویسی برای 2 مانور بزرگ استانی، بازدید مستمر از واحدهای امداد و اتاق‎های بحران ادارات گاز و ... در زمینه ارتقای سطح آمادگی سازمان اقدام نموده است.

همچنین شرکت گاز استان اصفهان طی 5 سال اخیر، همواره به عنوان سازمان منتخب تقدیر شده مدیریت بحران استان بوده که نشان از تداوم و پایداری فعالیت های شرکت گاز استان در این زمینه می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها