موج
کدخبر : ۳۳۲۸۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332871

استاندار کرمانشاه عنوان کرد؛

هوشنگ بازوند در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمانشاه گفت: سمن‌ها و نیروی جوان ظرفیتی بزرگ برای توسعه کرمانشاه و کشور هستند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه سمن‌ها و بهره‌وری از نیروی جوانان را ظرفیتی بزرگ برای توسعه کرمانشاه و کشور عنوان کرد و ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب جایگاهی ویژه و محوری برای جوانان قائل شده‌اند و درواقع این جوانان هستند که می‌توانند مشکلات و موانع را از پیش روی کشور بردارند.

هوشنگ بازوند در جمع نمایندگان گروه‌های مردم‌نهاد کرمانشاه و مدیران دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمانشاه سخن می‌گفت، اظهار داشت: جوانان در قالب گروه‌های مردم‌نهاد از دل تهدید کرونا، فرصت آفریدند و در قالب یک پوشش گسترده همدلی به صحنه آمدند.

وی سمن‌ها را یک ظرفیت قابل‌اتکا برای توسعه کرمانشاه دانست و گفت: دستگاه‌ها باید پیرامون چگونگی بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها برنامه‌های مناسبی را تدوین کرده و به ستاد ساماندهی امور جوانان ارائه کنند.

وی تأکید کرد: مشکل اصلی جوانان اشتغال است و باید دستگاه‌ها و مجموعه‌های مختلف به تعهدات خویش در قبال اشتغال‌زایی برای جوانان عمل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها