موج
کدخبر : ۳۳۲۸۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332818

شرایط جدید معافیت از آزمون سطح ۲ داوطلبان تحصیل در جامعه الزهرا(ع) از سوی اداره سنجش و پذیرش این مؤسسه اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، اداره سنجش و پذیرش معاونت آموزشی جامعه الزهرا(ع) طی اطلاعیه شرایط جدید معافیت از آزمون سطح 2 را به داوطلبان اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع داوطلبان آزمون ورودی سال تحصیلی 1400-1399 در مقطع سطح 2 می رساند افرادی که دارای یکی از ویژگی‌های ذیل هستند از آزمون معاف می‌باشند:

  1. دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر با معدل 18 و بیشتر (در صورتی که آخرین مدرک تحصیلی آنها با معدل 18 و بیشتر باشد).

تبصره: به جز دارندگان مدرک پیش دانشگاهی که می‌توانند بر اساس معدل کل مدرک دیپلم خود از شرط معافیت استفاده کنند، برای داوطلبان مقاطع بالاتر، معدل کل آخرین مدرک تحصیلی آنها مبنای معافیت از آزمون خواهد بود.

  1. دانش آموزان سال دوازدهم دبیرستان و هنرستان که معدل کل سال یازدهم آنها 18 و بالاتر باشد.
  2. داوطلبان در حال تحصیل در سال آخر مقطع کاردانی، کارشناسی یا کارشناسی ارشد که معدل آخرین نیمسال تحصیلی گذرانده آنها 18 و بیشتر باشد.

داوطلبانی که دارای یکی از شرایط بالا باشند، لازم است حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه، 17 خرداد 1399، کد ملی خود را به شماره 5001251 پیامک نمایند. با توجه به پیش بینی صورت گرفته، مصاحبه این افراد در هفته سوم و چهارم خرداد ماه انجام خواهد شد.

بعد از بررسی پیامک های دریافتی، پیامکی حاوی زمان ثبت نام در سامانه مصاحبه ارسال خواهد شد. داوطلب لازم است با مراجعه به سامانه ثبت نام مصاحبه نسبت به انتخاب ساعت و روز مصاحبه (در بازه زمانی مذکور) و تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک خواسته شده اقدام نماید و در تاریخ تعیین شده با رعایت نکات بهداشتی برای مصاحبه در جامعة الزهرا حاضر شود.

شایان ذکر است تمامی داوطلبان لازم است، علاوه بر ارسال تصویر مدارک خواسته شده در سامانه، اصل مدارک مُثبت معافیت خود را بر اساس دفترچه راهنمای ذیل در روز مصاحبه ارائه نمایند؛ در غیر این صورت امکان انجام مصاحبه وجود نخواهد داشت.

یادآوری: شرایط قبلی معافیت (مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) به قوت خود باقی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه پذیرش جامعه الزهرا(س) مراجعه کنید.

گفتنی است؛ آزمون ورودی جامعه الزهرا علیهاالسلام در همه مقاطع تحصیلی ۳۰ خرداد ۹۹ به صورت برخط برگزار می‌شود.

 
 
 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها