موج
کدخبر : ۳۳۲۷۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332728

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلادرشت در مجلس:

نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه استان مازندران در الویت نمایندگان استان مازندران و مدیران کل باید برای تلاش توسعه همه جانبه استان مازندران تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد علی محسنی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت:  معیشت، اقتصاد و اشتغال جوانان دغدغه مهم مجلس کنونی است و  باید رویکرد علمی نسبت به این مسائل داشته باشیم.

وی ادامه داد: تغییر مستمر و پایدار تنها بر پایه دانش صورت می‌گیرد، نقش رسانه‌ها را در به سعادت رساندن مردم مهم برشمرد و گفت: باید به سمت تغییر پایدار پیش رویم.

محسنی بندپی با بیان اینکه حال بازنشستگان ما خوب نیست، بر لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کرد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با اظهار اینکه از برنامه‌های نمایندگان ادوار قبلی و کاندیداها استفاده خواهیم کرد، افزود: اگر پشتوانه مردمی نظام را از دست دهیم، زنگ خطر محسوب می‌شود.

محسنی بندپی با اظهار اینکه باید برمبنای مستندات سخن بگویم افزود: درباره منطقه آزاد اطلاعات مختلف در شبکه‌های مجازی دیده می‌شود و باید در این زمینه محکم و مستدل صحبت کرد.

وی با اظهار اینکه همه ما برای توسعه استان دغدغه داریم و نمایندگان برای کنارگذاشتن نگاه‌های جناحی مصمم هستیم، افزود: منطقه آزاد تیغ دولبه وحشتناکی است که شاید آن لبه‌اش برنده‌تر باشد.

محسنی بندپی با بیان اینکه در عزل و نصب‌ها نگاه قومی و قبیلی نداریم، گفت: اگر قرار است کسی منصوب شود باید برمبنای شایسته سالاری و توسط قوه مجریه منصوب شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت تصریح کرد: در مجلس یازدهم که وظیفه قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون را دارد، قطعا خواهید دید که نظارت قوی تر خواهد بود و در گذشته عدم نظارت قوی مجلس باعث شد برخی از قوانین به درستی اجرایی نشود.

محسنی بندپی بیان داشت: در مازندران ۱۲ نماینده جدید وارد مجلس شدند که در طول تاریخ مجلس بی سابقه بوده و این نشان دهنده پیامی جز خواستاری تغییر از سوی مردم نیست.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت اذعان داشت: تا دیروز هرچه پیش آمد در عرصه رقابت بود، اما امروز بیاییم دست در دست هم  و در کنار هم برای رفع کاستی‌ها و مشکلات تلاش کنیم تا میتوانیم از حواشی بپرهیزیم زیرا آنچه ما را به عقب رانده ایجاد حاشیه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها