موج
کدخبر : ۳۳۲۵۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332595

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از اجرای طرحی جهت ارتقای کیفیت راهداری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، یوسف عابدینی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان، گفت: با اجرای این طرح، نواقص و مشکلات جاده ای به صورت روزانه از طریق گشت های راهداری و ترابری در اختیار روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها قرار می گیرد و همکاران ما در ادارات شهرستان ها ضمن پایش و ارزیابی اطلاعات جمع آوری شده نسبت به رفع موارد مشاهده و ثبت شده تا حصول نتیجه اقدام خواهند کرد.

وی تاکید کرد: حضور راهداران با تجهیزات اولیه و لباس فرم باعث می شود فعالیت های فردی و گروهی با هدف و برنامه مشخص انجام شود و رعایت این موضوع افزایش کیفیت ارائه خدمات را به دنبال خواهد داشت.

این مقام مسئول با اشاره به دست آورد های طرح واکنش سریع که با اهتمام جدی و به صورت ویژه در راه های شریانی در حال انجام است افزود: افزایش سرمایه اجتماعی، اعتماد عمومی مردم و کاربران جاده ای از مزایای این طرح می باشد که  کم کردن فاصله ارتباطی با مردم از طریق شماره 141 را در پی داشته است و موجب شده است نقایص موجود با سرعت بیشتری شناسایی و در کمترین زمان ممکن نسبت به اصلاح آنها اقدام شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد ، با اجرای طرح ارتقای کیفیت راهداری، ارتقای کیفیت منظر و سیمای راهها به صورت ویژه در دستور کار قرار خواهد گرفت و با پاکسازی و نظافت حریم راهها و حذف و جایگزینی المان های زائد در راههای شریانی ، موجب زیبا سازی بصری راه می شود و افزایش نشاط عمومی و همچنین افزایش رضایتمندی مردم را به دنبال خواهد داشت.

وی تاکید کرد: بازرسی پل ها، آبروها و تنقیه یا تنظیم بستر آنها به صورت ویژه مد نظر است و این اقدام در دراز مدت منجر به افزایش عمر راه و ابنیه فنی می شود و می تواند در کاهش صدمات ناشی از سیل و همچنین کاهش ضرر و زیان به منابع عمومی موثر باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها