موج
کدخبر : ۳۳۲۵۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332552

محبوب حیدری عنوان کرد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از برنامه ریزی برای تکمیل ۱۰ کیلومتر از پروژه چهارخطه پارس آباد – سربند تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل دربازدید از پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان پارس آباد گفت: از 2هزار 300 واحدکل کل مسکن مهر شهرستان پارس آباد در فاز اول و دوم 472 واحد باقیمانده بود در 2 تا 3 ماه آینده تمامی عملیات اجرایی شامل محوطه سازی ، آماده سازی ، نصب شیرآلات و آسانسور را تکمیل و آماده تحویل خواهدشد.

وی در ادامه از برنامه ریزی برای تکمیل ۱۰ کیلومتر از پروژه چهارخطه پارس آباد – سربند تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: پروژه احداث باند دوم پارس آباد - سه راهی سربند به طول 20 کیلومتر بوده و احداث هرکیلومتر این پروژه نزدیک 50 تا 60 میلیارد ریال هزینه دارد برنامه ریزی کردیم در صورت تامین منابع مورد نیاز این پروژه از محل استانی و ملی 10 کیلومتر را امسال به اتمام برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در خصوص تاخیرات بوجود آمده در این پروژه گفت : وجود تاسیسات معارض شامل فیبر نوری ، گاز ، برق و آب متاسفانه جلوی پیشرفت در پروژه را گرفته است .

حیدری تصریح کرد: خواهش ما از دستگاههای اجرایی مرتبط ، نسبت به جابجایی تاسیسات معارض در این محور هر چه سریعتر اقدام نموده تا شرمنده مردم منطقه پارس آباد نباشیم .

             

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها