موج
کدخبر : ۳۳۲۱۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332182

حمید لطف اللهیان خبرداد:

شهردار اردبیل گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۲ هزار تن آسفالت تولید و توسط اکیپ های خدماتی و اجرایی شهرداری اردبیل در سطح شهر بویژه در مبادی ورودی شهر توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل گفت: همزمان باشروع فصل کاری و ایجاد فرصت  و شرایط جوی مناسب، عملیات عمرانی در سطح شهر سرعت گرفته و شاهد عملیات گسترده آسفالت ریزی بویژه در مبادی ورودی شهر هستیم.

وی با اشاره به آغاز عملیات آسفالت ریزی و زیرسازی درورودی شهر از سمت تبریز گفت: همچنین عملیات زیباسازی،نورپردازیهای نوین و  توسعه فضای سبز نیز در حال اجرا است.

شهردار اردبیل ادامه داد: از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۲ هزار تن آسفالت در حوزه بهسازی با هزینه بالغ بر ۸ میلیارد تومان در سطح شهر تولید و توزیع شده و و روز به روز سرعت این عملیات بیشتر میشود.

لطف اللهیان با اشاره به اینکه همواره بر اجرای صحیح فنی و استاندارد عملیات آسفالت ریزی تاکید میکنیم تا عمر آسفالت معابر کوتاه نباشد افزود: همچنان که در سالهای گذشته از مصالح استاندارد استفاده شده امسال نیز پیرو پیگیریهای جدی در این زمینه از مصالح استاندارد و با کیفیت استفاده میشود.

شهردار اردبیل همچنین با بیان اینکه به دلیل فصل کاری کوتاه در اردبیل (شرایط جوی) ضروری است استفاده حداکثری از این زمان را کرده و بیشترین بهره را ببریم ؛تصریح کرد: عملیات عمرانی در سطح شهر بصورت شبانه نیز انجام خواهد شد تا با سرعت بخشی شاهد زحمات کمتر در رفت وآمد و تردد شهروندان و  افزایش رضایتمندی همشهریان  باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها