موج
کدخبر : ۳۳۲۰۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332079

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از انهدام باند 4 نفره جعل اوراق ویزای شینگن و شکایت 14 نفر از مشتریان این دفتر خدماتی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان گفت: اعضای یک باند 4 نفره که با دائر کردن دفتر خدماتی مسافرتی در قبال اخذ مبالغ از مشتریان خود اقدام به جعل اوراق ویزای شینگن می کردند با شکایت 14 نفر از مشتریان خود توسط پلیس آگاهی دستگیر شدند.

وی افزود: طی بررسی های دقیق از رایانه ها تعدادی تصاویر مُهر بانک ،تعدادی فایل فتوشاپ با قابلیت ویرایش ، مدارک شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی ، تعدادی فایل حاوی تصویر مُهر وزارت امورخارجه و مهر دادگستری استان به دست آمد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان با شکایت 14 نفر از مشتریان این دفتر مواجه شدند که در تحقیقات صورت گرفته از آنان مشخص شد این افراد در قبال دریافت ویزای شنیگن  مبلغ 520 میلیون ریال، 76 هزار و 322 دلار و 3 هزار و 500 یورو پرداخت کرده و سپس متوجه شدند تعدادی از اوراق تنظیم شده در دفتر جعلی بوده  است.

سرهنگ ترکیان در پایان خاطر نشان کرد: با تنظیم شکایت شکات و اخذ مجوز از مقام قضائی رئیس و 3 نفر از کارمندان شرکت دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها