موج
کدخبر : ۳۳۱۷۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331772

محمدرضا اکبری خبر داد:

سرپرست معاونت برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از استقرار سامانه مدیریت یکپارچه بازیافت پسماندهای ساختمانی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا اکبری بیان داشت: در راستای اقدامات مربوط به طرح مدیریت پسماند‌های ساختمانی ، سامانه اینترنتی مدیریت یکپارچه بازیافت پسماندهای ساختمانی در سرور فاوا شهرداری اصفهان بارگزاری شده است.

وی گفت: کنترل و نظارت بر پسماندهای ساختمانی از محل تولید تا دفن و جلوگیری از تخلیه غیرمجاز و بسترسازی جهت استقرار سیستم بازیافت پسماندهای ساختمانی از جمله مهم ترین اهداف پیش بینی شده برای اجرای این طرح هستند.

اکبری در ادامه به رایزنی های صورت گرفته با سازمان حمل و نقل بار به منظور اجرای کامل این طرح توسط پیمانکاران نیز اشاره کرده و افزود: هماهنگی های لازم با سازمان حمل و نقل بار صورت گرفته تا اقدامات لازم برای اطلاع رسانی و آموزش به شرکت های پیمانکار و رانندگان صورت بگیرد و پس از استقرار سامانه در دو منطقه پایلوت برای یک دوره سه ماهه، ابتدا دوره های آموزشی برگزار شود، سپس پیمانکاران و رانندگان فعالیت خود را بر این سامانه منطبق کنند و بعد از این سه ماه فعالیت، سایر مناطق شهری نیز از این سامانه برخوردار خواهند شد.

به گفته سرپرست معاونت برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با توجه به این که حدود 30درصد از پسماندهای ساختمانی قابلیت بازیافت دارند، با اجرای این طرح از هدررفت این سرمایه ها جلوگیری شده و می توان آن ها را به چرخه تولید بازگرداند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها