موج
کدخبر : ۳۳۱۰۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331025

عباس مرادیان:

رییس اداره ورزش و جوانان‌شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: عواطف یک ورزشکار از وضعیت جسمی او از اهمیت بیشتری برخوردار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، عباس مرادیان گفت: شهرستان خمینی شهر از لحاظ ورزش در مرحله پیشرفت قرار دارد وآینده خوبی برای ورزش شهرستان پیش بینی می شود.

وی با اشاره به مهم بودن وضعیت جسمی ورزشکاران ابراز کرد: عواطف و احساسات یک ورزشکار از وضعیت جسمی او از اهمیت بیشتری برخوردار است.

رییس اداره ورزش و جوانان ‌شهرستان خمینی شهر از زحمات فرماندار شهرستان قدردانی کرد و ادامه داد: اداره ورزش و جوانان در اجرای برنامه ها با مشکلی مواجه نبود ودلیل اصلی آن برنامه ریزی و محله محوری شهرهای شهرستان از طرف فرمانداری بود.

مرادیان از پیشکسوتان ورزشی شهرستان که همیشه همدل و همیار اداره ورزش و جوانان بودند تشکر کرد و وجود خانواده های شهدا و بازدید از این خانواده ها را برکتی در امر پیشرفت ورزش و فعالیت های دیگر اداره ورزش و جوانان دانست و از علی احمدی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان رسیدگی و بازدید از خانواده های شهدا وشهدای عرصه ورزش را خواستار شد.

به گزارش موج، در پایان این مراسم از زحمات مرادیان که 4 سال ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر را به عهده داشت توسط فرماندار شهرستان و شورای بسیج ورزشکاران و هیات های ورزشی تقدیر به عمل آمد و علی احمدی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر معرفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها