موج
کدخبر : ۳۳۰۶۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330618

سید مجید صدری:

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: استفاده از فناوری های روز در تمام امور مربوط به توسعه به ویژه در ایام کرونا بسیار قابل توجه بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سیدمجید صدری با بیان اینکه شعار جهش تولید را اولویت فعالیت ها در سال جدید قرار داده ایم، اظهار کرد: استفاده از فناوری های روز در تمام امور مربوط به توسعه به ویژه در ایام کرونا بسیار قابل توجه بوده است.

وی رشد ۱۵۵درصدی ترافیک بین الملل و رشد ۲۱۰درصدی ترافیک داخلی را از جمله دستاوردهای شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و افزود: به صورت روزانه، ۱۱۰درصد افزایش، مصرف اینترنت در سال ۹۸ توسط مشتریان مخابرات انجام شده است.

صدری توجه حداکثری به توسعه سرمایه انسانی در تمام عرصه ها را از اولویت های شرکت مخابرات اعلام کرد و افزود : در این مسیر، برای تحقق رضایت مندی تمام کارکنان شرکت اعم از رسمی، قراردادی و پیمانکاری تلاش می کنیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد:مدیریت نقدینگی و کاهش هزینه‌ها در جهت توسعه بیشتر حوزه های تجاری و فنی در طول سال گذشته تا درصد بالایی طبق برنامه‌ محقق شده است.

وی خاطر نشان کرد: اساس فعالیت ها را از سال گذشته با محوریت استفاده از تولید داخل قرار داده ایم، به نحوی که اکنون بیش از ۸۰ درصد تمام تجهیزات استفاده شده در شرکت مخابرات در سراسر کشور با استفاده از تولید داخل خریداری و استفاده شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه این امر منجر به کاهش گسترده ارزبری در خرید تجهیزات شده، افزود :تمام نرم افزارهای کلیدی حوزه نرم افزاری شرکت از مجموعه های داخلی، تهیه و در اختیار شرکت مخابرات در سراسر کشور قرار داده شده است.

وی با تشریح اقدامات شرکت در ایام کرونا گفت: با همکاری گسترده با ستاد اجرایی فرمان امام، در راه اندازی سامانه ۴۰۳۰، تلاش زیادی انجام شد و اکنون این سامانه، پاسخگوی مخاطبان در سراسر کشور است.

سید مجید صدری افزود: تقویت و توسعه شبکه های مخابراتی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در دوران کرونا و توجه روزافزون به تامین زیرساخت های ارتباطی تمام اپراتورها با تلاش جهادی کارکنان شرکت مخابرات انجام شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: تقویت و توسعه شبکه های مخابراتی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در دوران کرونا و توجه روزافزون به تامین زیرساخت های ارتباطی تمام اپراتورها با تلاش جهادی کارکنان شرکت مخابرات انجام شد.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: استفاده از فناوری های روز در تمام امور مربوط به توسعه به ویژه در ایام کرونا بسیار قابل توجه بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها