موج
کدخبر : ۳۳۰۴۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330429

با رای مجمع فوق العاده؛

مجمع فوق العاده که امروز بدون حضور کریم بهرامی برگزار شد با اکثریت آرا وی را برکنار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مجمع فوق‌العاده هیات فوتبال استان قم امروز با حضور سرپرست فدراسیون فوتبال برگزار و کریم بهرامی با تعداد 10 رای مخالف از 14 رای مجمع از مسئولیت خود برکنار شد.

این موضوع درحالی‌ رقم خورد که برکناری یک رییس هیات با تشکیل مجمع فوق‌العاده اتفاقی نادر در ورزش قم است، چیزی که مخالفان بهرامی مدت‌ها منتظر آن بودند و فدراسیون فوتبال زیر بار آن نمی‌رفت.

حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال نیز در مجمع امروز حاضر بود اما کریم بهرامی به مجمع نیامد و مدیرکل ورزش و جوانان قم نیز در این مجمع حاضر نشد و بدین‌ترتیب برخلاف سایر مجامع هیات‌های ورزشی که همواره در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان تشکیل می‌شد، این مجمع به‌جای اداره کل ورزش و جوانان در دانشگاه پردیس فارابی قم تشکیل شد.

۱۰ نفری که در این مجمع حضور داشتند دلایل خود را برای رای به برکناری بهرامی تشریح کردند و در پایان مقرر شد مدیرکل ورزش و جوانان استان قم ظرف مدت یک هفته نسبت به معرفی یک نفر برای سرپرستی سه‌ماهه این هیات ورزشی به فدراسیون فوتبال اقدام کند.

خبرنگار ایرنا موضوع عدم حضور رییس هیات فوتبال قم در این مجمع را از دبیر هیات فوتبال استان قم پیگیر شد و علی احمدی راجع به آن تصریح کرد: برگزاری این مجمع ازنظر شکلی ایراد دارد و ما قبلا هم موضوع را به فدراسیون فوتبال گفته بودیم و نباید این مجمع تشکیل می‌شد.

دبیر هیات فوتبال استان قم راجع به اینکه کدام نهاد نظارتی باید به اعتراض هیات فوتبال راجع به تشکیل این مجمع رسیدگی کند، تصریح کرد: طبعا ما این اعتراض را به اداره کل ورزش و جوانان داریم و این اداره کل باید آن را پیگیری کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها