موج
کدخبر : ۳۳۰۳۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330306

معاون استاندار کرمانشاه:

محمدابراهیم الهی تبار در حاشیه افتتاح دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان شهرستان صحنه گفت: با هدایت‌های مقام معظم رهبری، مدیریت ملی ستاد کرونا و دولت و محوریت وزارت بهداشت و درمان امروز توانسته‌ایم درروند کنترل بیماری کرونا عملکردی برجسته در دنیا داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در حاشیه افتتاح دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان شهرستان صحنه در سخنانی با تقدیر از زحمات کادر بهداشت و درمانی استان در مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: آنچه تاکنون ایران را در کنترل بیماری کرونا موفق داشته شبکه‌های گسترده بهداشت، زیرساخت‌های ایجادشده در طرح تحول سلامت و ایمان و وجدان کاری بوده که کادر بهداشت و درمان به خرج داده‌اند.

الهی تبار افزود: با هدایت‌های مقام معظم رهبری، مدیریت ملی ستاد کرونا و دولت و محوریت وزارت بهداشت و درمان امروز توانسته‌ایم درروند کنترل بیماری کرونا عملکردی برجسته در دنیا داشته باشیم.

الهی تبار با اشاره به آمادگی‌های تجهیزاتی و انسانی ایجاد استان کرمانشاه در مقابله با کرونا تصریح کرد: از روز نخست جریان مقابله با این بیماری، مسئولین استان خود را سرباز علوم پزشکی دانسته و با تمام توان به تأمین نیازها و تجهیز امکانات همت گماشتند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با تقدیر از تلاش‌های نماینده شهرستان‌های صحنه، کنگاور و هرسین برای پیگیری تجهیز بیمارستان شهرستان صحنه به دستگاه "سی‌تی‌اسکن" خاطرنشان کرد: خوشبختانه بین مدیران و نمایندگان استان اتفاق‌نظر و همدلی وجود داشته و قطعاً در تعامل با منتخبان جدید نیز این روند برای ایجاد هم‌افزایی درراه خدمت به مردم به خصوص مقابله با کرونا ادامه پیدا خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها