موج
کدخبر : ۳۳۰۰۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330094

امام‌جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله مصطفی علما در مراسم توزیع 7500 بسته معیشتی در میان نیازمندان کرمانشاهی گفت: مردم در روزهای سخت مقابله با ویروس کرونا و همدلی باهم نوعانشان در این روزهای سخت اقتصادی سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، امام‌جمعه کرمانشاه بابیان این مطلب که کمک‌های خالصانه مردم به هم نوعانشان در این روزهای سخت کرونایی یادآور لحظات ناب دفاع مقدس است، ابراز داشت: در روزهای سختی که تمام دنیا گرفتار کرونا است و هرکس به فکر نجات جان خودش می‌باشد، ایران به پشتوانه مردم بی‌نظیرش نمایشی خوبی از مقابله با ویروس کرونا و کمک‌های بی‌دریغ به هم نوعانشان را به نمایش گذاشته است.

آیت‌الله علما سیره امیرالمؤمنین را چراغ روشن مؤمنان ایران اسلامی در کمک به نیازمندان جامعه عنوان کرد و افزود: فراموش‌شدنی نیست که این حجم قابل‌توجه از کمک‌های مردمی در شرایطی است که جامعه درگیر فشارهای اقتصادی و معیشتی ناشی از تحریم‌های ظالمانه علیه ایران است.

امام‌جمعه کرمانشاه در ادامه ضمن تقدیر از خدمات شبانه‌روزی کادر بهداشت و درمان در روزهای شیوع بیماری کرونا و گرامیداشت یاد 119 شهید سلامت، خاطرنشان ساخت: این همدلی مردم و این فداکاری برای مقابله با کرونا، بوی دوران دفاع مقدس می‌دهد، ایامی که مردم ایران بازهم اوج همدلی و فداکاری خود را نشان دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها