موج
کدخبر : ۳۲۹۸۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329894

در دیدار با وزیر ورزش مطرح شد؛

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان، گفت: امروز در دیدار با وزیر ورزش، در خصوص آغاز عملیات اجرایى دهکده آبی ساحلی بندرعباس و افتتاح چندین پروژه ورزشى دیگر در هفته دولت امسال گفتگو شد.

به گزارش خبرگزارى موج هرمزگان، استاندار هرمزگان و مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان امروز با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در راستاى حمایت از طرح ها و پروژه هاى ورزشى استان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در این دیدار این با اشاره به ظرفیت هاى ورزش آبى و ساحلى هرمزگان، بیان کرد: استان به دلیل شرایط جغرافیایى و همجوار بودن با دریا ظرفیت ویژه اى در زمینه ى ورزش هاى آبى دارد که نیاز به حمایت وزرات ورزش و جوانان در این زمینه است. 

محمدرضا امیارى همچنین در خصوص افتتاح و بهره بردارى طرح هاى ورزشى استان، گفت: فاز اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری شهرستان میناب و سالن ورزشی سام و زال قشم در هفته دولت  بهره بردارى مى شود.

در این دیدار در خصوص آغاز عملیات اجرایی دهکده آبی ساحلی بندرعباس، سالن ورزشی ۶ هزار نفره بندرعباس، توسعه امکانات ورزشی استان و نیز روند جاری ورزش هرمزگان و ظرفیت و پتانسیل های موجود استان در خصوص برگزاری مسابقات و حضور نماینده استان در تیم لیگ دسته یک فوتبال کشور گفتگو و تبادل نظر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها