موج
کدخبر : ۳۲۹۵۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329518

دادستان کرمانشاه:

شهرام کرمی در همایش طلایه داران صلح دادگستری کرمانشاه گفت: متاسفانه بخش اعظمی از جرائمی که در استان کرمانشاه رخ می دهد، منشاء اختلافات خانوادگی دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، دادستان کرمانشاه در همایش طلایه داران صلح دادگستری کرمانشاه با بیان این مطلب که اختلافات موجود در کرمانشاه زمینه ساز بروز خیل زیادی از جرائم کرمانشاه است، تاکید کرد: بازگشت به سنت های پسندیده گذشته همچون ریش سفیدی، احترام به بزرگان خانواده, میانجی گری و ... می تواند نقش تعیین کننده در کاهش این جرائم داشته باشد.

کرمی مشکلات اقتصادی را یکی دیگر از مصادیق بروز اختلافات در کرمانشاه عنوان کرد و افزود: واقع امر این است که بروز مشکلات اقتصادی که این روزها بیش از پیش معیشت خانواده ها را هدف گرفته است، به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل بروز اختلافات خانوادگی محسوب می شود که با عدم کنترل خشم در افراد زمینه ساز اتفاقاتی می گردد که گاه جرائم سنگین را شکل خواهد داد.

وی تشکیل همایش هایی همچون طلایه داران صلح را که با محوریت دادگستری استان کرمانشاه شکل گرفته است را به عنوان نقطه عطفی در مدیریت و کنترل آسیب های موجود در سطح جامعه عنوان کرد و گفت: دادستانی کرمانشاه به عنوان بازوی دستگاه قضا در هر سطوحی که لازم باشد برای کاهش اختلافات موجود در جامعه کرمانشاه حاضر خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها