موج
کدخبر : ۳۲۹۱۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329135

معاون اجتماعی پلیس استان همدان:

معاون اجتماعی پلیس استان همدان با اشاره به دستگیری 16 سارق همدانی در یک روز، گفت: این افراد غالباً اقدام به سرقت خُرد به ویژه داخل خودرو کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حسین بشری، معاون اجتماعی پلیس استان همدان با اشاره به دستگیری 16 سارق همدانی و بیان اینکه بین ۶۰ تا ۷۰ درصد سارقان سرقت های خرد معتادین هستند که اغلب دارای سوابق کیفری هستند، تأکید کرد: افراد دستگیر شده جوان بوده و میانگین سنی آنها بین ۲۰ تا ۳۰ ساله است.

وی در توضیح خبر اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ سارق در شهرستان های استان همدان دستگیر شدند که این افراد غالباً اقدام به سرقت خُرد به ویژه داخل خودرو کرده بودند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان بیان کرد: برای تمام این متهمان پرونده کیفری تشکیل شده و برای سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شدند.

وی با بیان اینکه آگاهی مردم ۷۰ درصد جرائم را کاهش می دهد، از مردم استان درخواست کرد تا خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیاء و اموال قیمتی و وجه نقد در داخل خودرو خودداری کرده و هر گونه موارد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها