موج
کدخبر : ۳۲۸۷۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328723

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم خبرداد؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم گفت: حجم طرح‌های عمرانی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سال ۹۸، ۱۲۰ میلیارد تومان بوده که نسبت به سال ۹۷ حدود سه برابر افزایش داشته‌است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، اسرافیل شعاعی با اشاره به قراردادهای منعقد شده در شرکت شهرک‌ها، اظهار کرد: تعداد این قراردادها که با موضوع حق بهره برداری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است در سال گذشته 244 فقره بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم بیان کرد: این موضوع نشان از جذب سرمایه‌گذاری و درنهایت افزایش تولید و سرمایه‌گذاری در سطح استان دارد.

وی ادامه داد: در این راستا ضمن تشکر از دستگاه‌های خدمات رسان تقاضا داریم به لحاظ اهمیت فوق‌العاده راهبرد جهش تولید، خدمات موردنیاز واحدهای صنعتی همچون گاز، آب، برق و تلفن مورد درخواست واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با سرعت بیشتری تامین شود.

شعاعی گفت: دستاوردهای بخش تولیدی و صنعتی قم با شیوع ویروس کرونا متوقف نخواهد و امیدواریم با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی به‌سرعت از این مرحله عبور کنیم.

وی بیان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی قم برای جذب سرمایه‌گذاران و حمایت از آنان که منجر به افزایش سطح تولید و اشتغال استان خواهد شد، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها