موج
کدخبر : ۳۲۸۲۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328253

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان اعلام کرد:

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اجرای طرح ملی غمگساران جوان با هدف همدلی خانواده های متوفیان کرونا در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حیدرعلی خانبازی گفت: طرح ملی غمگسار جوان با هدف همدلی و تسکین آلام خانواده های داغدار ناشی از بیماری کووید۱۹ با مشارکت اعضای جمعیت هلال احمر در سراسر استان در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.

وی افزود: در طرح ملی غمگساران جوان قرائت قرآن کریم، مرثیه خوانی ، همدلی تلفنی با بهبود یافتگان از بیماری کرونا با محوریت تسلیت به خانواده های متوفیان و دلجویی از ایشان در فضای مجازی از جمله برنامه های این طرح می باشد.

خانبازی با اشاره به اهمیت فضای معنوی ماه مبارک رمضان در ایجاد همدلی با خانواده های آسیب دیدگان از بیماری کرونا با هدف پیشگیری از انزوا و تنهایی بستگان درجه یک متوفیان گفت: این ماه فرصتی است که اعضای جوان این جمعیت در قالب طرح ملی غمگسار با استفاده از ظرفیت مجازی در این راستا حرکت نمایند.

وی با اشاره به سایر برنامه های این طرح در قالب طرح ملی خدمات بشردوستانه افزود: دیدار با حامیان سلامت و تجلیل از خدمات آنان و حضور در بیمارستان و تجلیل از کادر درمان و مدافعین سلامت و اجرای طرح ختم قرآن کریم توسط پرسنل معاونت جوانان سراسر استان و اعضا جهت هدیه به روح متوفیان بیماری کرونا ویروس را از سایر برنامه ها اعلام که توسط اعضای جوان اجرا می شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از دیگر برنامه های این جمعیت در ماه مبارک رمضان را اجرای طرح کوچه گردان عاشقی با هدف توزیع غذای گرم و بهداشتی بین نیازمندان در شرایط شیوع بیماری کرونا و توزیع بسته های مواد غذایی و بهداشتی اهدایی جوانان خیر بین نیازمندان عنوان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها