موج
کدخبر : ۳۲۸۱۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328138

کریم زارع اعلام کرد:

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: 22 هزار۸۸۵ فرزند یتیم تحت حمایت و پوشش کمیته امداد در اصفهان هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع با بیان اینکه ماه مبارک رمضان، ماه دستگیری از نیازمندان و رسیدگی به ایتام است، گفت: ۲۲ هزار و ۸۸۵ فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش کمیته امداد اصفهان هستند.

وی با اشاره به طرح های اکرام ایتام و فرزندان محسنین برای حمایت از این فرزندان، خاطر نشان ساخت: ایتام و فرزندان نیازمند در این طرح از کمک های منظم و مناسبتی حامیان نیک اندیش بهره‌مند می شوند.

مشارکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی با پیامک عدد ۱ به ۳۰۰۰۳۳۳۳

زارع پیوستن به این طرح را از شیوه های گوناگون میسر دانست و خاطر نشان کرد: مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و یا پیامک عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ آسانترین راه هایی است که در شرایط شیوع ویروس کرونا برای مشارکت در این طرح پیشنهاد می شود.

وی ساختار طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد را مبتنی بر انتخاب فرزند توسط شخص حامی و واریز مستقیم وجوه پرداختی حامیان به حساب فرزندان معرفی کرد و گفت: در حال حاضر ۱۸ هزار و ۸۸۵ تن از مجموع ۲۲ هزار و ۸۸۵ فرزند تحت حمایت کمیته امداد در این طرح دارای حامی هستند و ۳۰۰۰ فرزند نیز کماکان حامی ندارند.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه ۷۶ هزار و ۳۴۶ اصفهانی نیکوکار در حال حاضر در این طرح مشارکت دارند، گفت: کمک های کوچک و بزرگ این نیکوکاران گره گشای زندگی ایتام و فرزندان نیازمند است و تاثیر بسزایی در رفع مشکلات آنها دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها