موج
کدخبر : ۳۲۷۹۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327953

فریدون اله یاری خبر داد:

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان از تعطیلی تأسیسات گردشگری استان اصفهان در اردیبهشت ‌ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فریدون الله یاری گفت: با توجه به مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا تأسیسات گردشگری اصفهان به‌صورت داوطلبانه از نیمه اسفندماه و سپس به‌صورت کامل از پایان اسفندماه سال گذشته تاکنون تعطیل‌شده‌اند.

وی تأکید کرد: اگرچه بر اساس مصوبات جدید ستاد مبارزه با بیماری کرونا از 23 فروردین‌ماه شاهد فعالیت مجدد، ولی به‌صورت گام‌به‌گام مشاغل هستیم و همچنین محدودیت‌های تردد بین شهرها نیز در گام بعدی لغو شد، ولی با توجه به این‌که استان اصفهان یکی از پرترددترین استان‌های کشور به شمار می‌رود، معتقدیم امکان ارائه خدمات به گردشگران در تأسیسات گردشگری و جاذبه‌های استان همچنان به دلیل خطر شیوع بیماری کرونا وجود ندارد.

اله یاری افزود:تلاش داریم تا زیبایی‌های اردیبهشت اصفهان که امسال از یک‌سو با ماه میهمانی خدا همراه شده و از سوی دیگر با بارندگی‌های بهاری همراه است را به‌صورت مجازی به دوستداران فرهنگ و سفر معرفی کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان گفت: در صورت ادامه سیر نزولی شیوع بیماری کرونا در انتظار مصوبات جدید ستاد مبارزه با بیماری کرونا برای آغاز تدریجی فعالیت‌های تأسیسات گردشگری استان، با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی، حداقل برای گونه‌های محدودی از گردشگری، همچون سفرهای کاری، علمی و تجارتی هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها