موج
کدخبر : ۳۲۷۸۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327844

محمود رضا امیاری خبر داد؛

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان ازتوزیع یک هزارو ۷۶۰ بسته معیشتی به نیازمندان توسط سازمان های مردم نهاد جوانان استان و هیئت های ورزشی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمود رضا امیاری مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه ستاد مواسات و ‌همدلی استان به ریاست سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد و با حضور اکثریت مدیران کل دستگاه های اجرایی و نظامی تشکیل شده بود از توزیع یک هزارو ۷۶۰ بسته معیشتی در رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه که با مشارکت جامعه ورزش و جوانان و سازمان های مردم نهاد بوده اعلام نمود.

امیاری ضمن قدردانی از این حرکت خداپسندانه در تامین و توزیع بسته معیشتی  جهت کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد از جامعه ورزش و جوانان و سازمانهای مردم نهاد جوانان قدردانی کرد و افزود: این حرکت تا سالروز ولادت امام حسن مجتبی ادامه دارد و  بیش از ۵۰۰۰ بسته در بین نیازمندان استان آماده و توزیع می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: این امر به منظور تبعیت از فرامین  مقام معظم رهبری، با توجه به شرایط موجود کشور و با اعلام آمادگی جامعه بزرگ و همیشه در صحنه ورزش و جوانان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه سازمان‌های مردم ‌نهاد جوانان استان، هیئت‌های ورزشی در این رزمایش با اداره کل ورزش و جوانان همراهی خواهند کرد، گفت: از جوانان و خیران درخواست می‌شود در رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه مشارکت همه جانبه داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها