موج
کدخبر : ۳۲۷۵۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327557

مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی یزد افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار یزد و بازدید از واحدهای تولیدی نمونه و قدردانی از کارگران نمونه جزو برنامه های هفته کارگر در یزد است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدحسین ریاحی مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی یزد افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار یزد، بازدید از واحدهای تولیدی نمونه و قدردانی از کارگران نمونه، نشست با محوریت بررسی مشکلات جامعه کارگری در حوزه تامین اجتماعی، دیدار با خانواده شهدا و برگزاری مراسم بزرگداشت  این روز در فضای مجازی از برنامه های هفته کارگر است.

وی ادامه داد: برگزای مسابقه قرائت قرآن از آیه ۱۸۵ سوره مبارکه بقره بین جامعه کار و خانواده‌ها، مسابقه کتابخوانی آشنایی با راهکارهای ویروس کرونا ویژه کارگران و خانواده ها  و همچنین مسابقه ورزشی کاتا از طریق ظرفیت  فضای مجازی برگزار می‌شود.

این مسئول اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر با محوریت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در واحدهای تولیدی و تهیه کلیپ‌های ویدئویی از صحبت های روانشناسان در زمینه  نشاط اجتماعی، سلامت و آرامش روانی در جامعه کار پیش‌بینی شد.

ریاحی تاکید کرد: برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان کارگران در قاب تولید از برنامه‌های مهم این هفته است که کارگران از محیط  کار و تولید خود عکاسی کرده و آن را به دبیرخانه هفته گرامیداشت کارگر ارسال و در پایان به قید قرعه به آثار برتر جوایزی اهدا می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها