موج
کدخبر : ۳۲۷۵۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327527

همزمان با ماه مبارک رمضان؛

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان از اجرای طرح همای رحمت توسط هلال احمردر اصفهان همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شهریار انصاری بیان کرد: طرح همای رحمت با اهدا کمک های مردمی و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان روزه‌دار همزمان با ماه مبارک رمضان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در اصفهان اجرا می شود.

وی افزود: هدف این طرح کمک به نیازمندان جامعه با حفظ کرامت آنان است و گروه هدف افراد نیازمند و بی‌بضاعت شناسایی شده‌ای هستند که  مستحق دریافت این کمک‌ها می باشند.

انصاری اظهار داشت: در طرح همای رحمت داوطلبان و خیّرینی که با این جمعیت در ارتباط هستند سبدهای غذایی شامل برنج، ماکارونی، حبوبات، رب گوجه فرنگی، روغن، گوشت و مرغ را تهیه و به دست نیازمندان شناسایی شده می رسانند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان ادامه داد: طرح سفره‌های مهربانی امسال با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا بصورت توزیع غذای گرم بین نیازمندان اجرا  خواهد شد.

وی تاکید کرد: علاوه بر این در تلاش هستیم تا بسته های بهداشتی آماده شده شامل مواد ضدعفونی کننده سطوح ، ماسک و .... را در بخش هایی از مناطق محروم و حاشیه نشین کلانشهر اصفهان توزیع کنیم.

انصاری گفت: در اجرای این طرح به مساعدت و همیاری همه خیرین و نیکوکارانی که همیشه همیار جمعیت هلال احمر اصفهان بوده‌اند نیاز داریم تا بتوانیم مصداق شعار جمعیت هلال احمر یعنی "حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان " را به انجام برسانیم.

رییس جمعیت هلال احمرشهرستان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: برای سهولت مردم نیکوکار جهت مشارکت در  طرح ملی همای‌رحمت شماره حساب 5405400094  بنام جمعیت هلال احمر نزد بانک ملت شعبه میر  و شماره حساب 99999  و کد دستوری #112* در نظر گرفته شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها