موج
کدخبر : ۳۲۷۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327409

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: هیچ‌گونه افزایش قیمتی در حوزه آرد و نان استان کرمانشاه نداریم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، ماشاالله ارویسی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، در پی انتشار برخی شایعات در خصوص افزایش قیمت نان در استان کرمانشاه، گفت: شایعه افزایش قیمت نان به‌هیچ‌عنوان صحت ندارد و در استان کرمانشاه در حوزه آرد و نان شاهد هیچ‌گونه افزایش قیمتی نیستیم.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه تصریح کرد: نان قوت قالب مردم است و مجموعه دولت تمام تلاش خود را بکار بسته تا در شرایط تحریم و بیماری کمترین تأثیر را در قوت مردم شاهد باشیم.

ارویسی افزود: خوشبختانه امسال به‌منظور حمایت از تولید و ادامه روند خودکفایی در تأمین گندم مورد کشور شاهد افزایش قیمت خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان هستیم و دولت به‌منظور جلوگیری از افزایش قیمت نان, آرد را با همان قیمت سابق بدون هیچ‌گونه افزایش قیمتی در اختیار واحدهای نانوایی قرار می‌دهد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: هرگونه تصمیم‌گیری در خصوص قیمت‌گذاری نان در حوزه اختیارات کارگروه شورای پایش گندم، آرد و نان استانداری می‌باشد و اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه به‌عنوان متولی خرید تضمینی گندم و همچنین تأمین آرد موردنیاز واحدهای خبازی استان کرمانشاه، هرگونه افزایش قیمت نان را تکذیب می‌نماید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها