موج
کدخبر : ۳۲۷۱۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327197

سرپرست اداره حمل‌ونقل کالا اداره کل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای قم:

سرپرست اداره حمل‌ونقل کالا اداره کل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای قم گفت: در راستای حفظ و ارتقا سطح فعالیت چرخه حمل‌ونقل کالا و اجرای سیاست‌های تنظیم بازار برای تامین کالاهای اساسی هم‌وطنان دراین ایام، افزون بر یک هزار و ۱۵۰ دستگاه ناوگان باری از قم عازم بنادر جنوبی کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حسین فتح‌آبادی اظهار کرد: خوشبختانه همت خادمان عرصه حمل و نقل کالا و ناوگان عمومی طی مدت اخیر موجب شده تا امروز شاهد وفور کالاهای اساسی در بازار و همچنین تکمیل شدن ظرفیت انبارها باشیم.

وی اضافه کرد: ناوگان باری شامل کامیون، تریلی و کمپرسی لبه‌دار بوده است که به بنادر جنوبی کشور به‌خصوص بندر امام خمینی (ره)، بندرعباس و چابهار اعزام شدند.

سرپرست اداره حمل‌ونقل کالا اداره کل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای قم خاطرنشان کرد: در سه ماه نخست سال ۹۸ بیش از سه هزار و ۴۹۰ دستگاه ناوگان باری برای حمل کالا به بنادر جنوبی اعزام شد که با توجه به ادامه چرخه اعزام ناوگان باری از قم، امیدواریم میانگین اعزام در مدت مشابه امسال نیز به حد نساب سال گذشته و بلکه بیشتر برسد.

فتح‌آبادی تاکید کرد: با توجه به این‌که صنعت حمل‌ونقل از ارکان اصلی مدیریت زنجیره تامین و لجستیک در علم اقتصاد است، افزایش سرعت، کیفیت خدمات و ایمنی حمل‌ونقل می‌تواند نقش بسزایی در حمل کالا از آغازین زنجیره تا نقطه مصرف نهایی کالا باشد و این امر نیازمند توجه بیشتر مسئولان در امر تامین خواسته‌های به‌حق خادمان این عرصه می‌باشد.

وی اعمال سیاست‌های تشویقی نسبت به مالکان و رانندگان ناوگان عمومی حمل کالا را امری لازم در راستای تداوم چرخه حمل‌ونقل کالا دانست و یادآور شد: با توجه به موقعیت کریدوری محورهای جاده‌ای استان قم و ضرورت توجه به زیرساخت‌های عمرانی آن، ضرورت اجرای طرح‌های مرتبط با توسعه و ارتقا سطح راه‌های استان دوچندان به نظر می‌رسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها