موج
کدخبر : ۳۲۷۰۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327063

منتخب مردم تفت و میبد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: چنانچه همت جهادی بین مدیران شهرستان باشد، مشکلات شهرستان تفت و میبد قابل حل است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سیدجلیل میرمحمدی منتخب مردم تفت و میبد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در جلساتی با مسئولان استان یزد و شهرستان‌های تفت و میبد دریک ماه و نیم گذاشته، با مشکلات شهرستان‌های تفت و میبد آشنا شدم و از وجود برخی مشکلات تعجب می‌کنم.

وی در خصوص بازدید از قنوات شهرستان تفت گفت: یک سیل کوچک موجب خسارت چند میلیونی به برخی قنات‌های شهرستان شده در حالی که با یک دیوار حائل می‌شد جلوی این خسارات را گرفت.

وی تصریح کرد: چنانچه همت جهادی بین مدیران شهرستان باشد، مشکلات شهرستان تفت و میبد قابل حل است.

میرمحمدی اضافه کرد: در دوره ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان یزد ، بیمارستان تفت به واسطه نزدیکی به مرکز استان با ۳۵ درصد اشتغال تخت زیان‌ده محسوب می‌شد که با برنامه‌ریزی صورت گرفته ضریب اشغال تخت آن به ۸۵ درصد رسید.

وی ادامه داد: من منش سیاسی دارم و پای آن ایستاده‌ام ولی هیچ گاه نگاه سیاسی نداشته و نخواهم داشت، باید نگاه حزبی را کنار بگذاریم و من هرچه در توان داشته باشم از ظرفیت مجلس برای خدمت به مردم انجام می‌دهم.

وی همچنین یاد مرحوم یحیی زاده نماینده فقید تفت و میبد را گرامی داشت و از تلاش های فرمانداران تفت و میبد، هیئت های اجرایی، نظارت، نیروهای نظامی و انتظامی و رسانه ای تشکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها